akadálymentes verzió
 
Szolnok-Szeged      
Csapat neve Település Csapatkapitány Létszám
Gördögök Szolnok Oskó Bálintné 16 fő
Bikers of the Queen Veszprém Papp Zoltán 4 fő
Megfagyott Muzsikusok Szeged Borbély Zsófia 2 fő
TourDeGök Szeged Stubner Szilvia 3 fő
Agymenők  Szeged Farkas Zsolt 11 fő
Copfos Csigák Két Keréken Szeged Szigeti Olga 6 fő
Aszfaltbetyárok Szeged Balogh Tünde 11 fő
Borovszky Szeged Berta Éva 5 fő
Tóték Hódmezővásárhely Tót Zoltán 2 fő
Cserkei Csirkék Cserkeszőlő Takács Dániel 10 fő
Szeged Szeged Mágori Attila 2 fő
Prérifarkasok Kengyel Farkas Edina 4 fő
Felgyői Ászok Felgyő Horváth Lajos 12 fő
KSK Team Szolnok Harangozó Kristóf 6 fő
Keceli Tekergők Kecel-Kiskőrös Szamosvölgyi Attila 4 fő
Varga Team Szolnok Varga Bálint 2 fő
Tutajos és Bütyök Szolnok Bucsányi Ildikó 2 fő
Eleem Zalaegerszeg Horváth Tibor 1 fő
Rákóczis Kerekezők Szolnok Lengyelné Polónyi Elvira 13 fő
S(z)őreg Szeged-Szőreg Ördög Bence 8 fő
Kerekezők Paks Farkas Sándor 2 fő
Almádi Balatonalmádi Víghné Horváth Beáta 2 fő
Tájolgó Csajok Debrecen Barna Erzsébet 8 fő
Tiszavirág Szeged Ádász Mariann 8 fő
Solo II Hódmezővásárhely Vecsei Gyula 2 fő
Metál Szamár Team Szeged Sebők Zoltán 3 fő
Vak Tyúk Pásztó Begai Beatrix 7 fő
Fürge Mókus Debrecen Németh Antal 1 fő
Budakeszi Tekergő Budakeszi Gábris Eszter 1 fő
Junior Dogs Kompolt Vezekényi Anett 2 fő
Causa Bibendi Nyíregyháza Tordai Károly László 5 fő
Légy kreatív Pásztó Banos Károly 2 fő
Sentex Bike Tour Mezőtúr-Nagykörű Kollár Lajos 1 fő
Napsugár Pásztó Kőműves Edit 2 fő
Gulács Gulács Vass Dániel 8 fő
Túrafalók Nógrádsáp Strausz Tamás 5 fő
Katalinpuszta Katalinpuszta Boros Adél 4 fő
Rókák Szendehely Fuksz Katalin 4 fő
Gemzsei Gladiátorok Gemzse Lévai Károly 12 fő
Rozsdamentesek Nyíregyháza Dr. Bodnár Judit 7 fő
1 kerek 2 kerék Debrecen Kerek Lajos Ferenc 1 fő
Drótszamár Nyergesek Szeged-Nárai Rekötye Tamás 4 fő
Turbó Lacika visszatér Szolnok Honti László 4 fő
Turbó Tschiguszok Debrecen Császi Erzsébet 2 fő
Panduc-Team Debrecen Katona Zsolt 3 fő
Verseghy68 Debrecen Dr. Nagy Attila 1 fő
Talicska Sóder Eger Kormos Krisztián 1 fő
Hajcsatok Nyíregyháza Bajkó Lajos 1 fő
Józsi Szolnok Dániel József 1 fő
Csipet-Csapat Szeged Perczel Viola 4 fő
Noé 2.0 átalakulás Pilis May Szilvia 3 fő
Gyürei Lámpások Gyüre Gál Tiborné 4 fő
Pécsvárad Pécsvárad Dr. Novotny Iván 1 fő
Csipet Csapat Szolnok Gulyás Sarolta 1 fő
Nikola Gödöllő Czindrity Miklós 2 fő
Pálfi Debrecen Pálfi Zsolt 4 fő
Médiaköcsögök Dunakeszi Flamich Mariann 5 fő
Médiakulacs Gárdony Haragos Gyöngyvér 5 fő
Újra Namény Vásárosnamény Takács Sándor 8 fő
Lejtő az csak szemből jön Nyíregyháza Jécsák Zsolt 2 fő
Ingyom-bingyom tálibe tutálibe-málibe Nyíregyháza Györe Balázs 4 fő
Bringás Bigék Hódmezővásárhely Kőhegyi Judit 2 fő
Kósza Budapest Preseka Ágnes 2 fő
Spuri Kisvárda Kozics László 1 fő
Hatosfogat Mindszent-Szegvár-Szentes Misku Zoltán 6 fő
A mi folyónk Tiszamogyorós Víghné Cseh Katalin 6 fő
Rákóczi Lovasai Rákóczifalva Novák Gyula 10 fő
Zöld szív Füzesabony Semperger Ágnes 1 fő
Tiszaszőlős Tiszaszőlős Paska Zoltán 11 fő