akadálymentes verzió
 
Tokaj - Tiszafüred július 27-29.    
Csapat neve Település Csapatkapitány Létszám
DMRV Sárkányok Őrhalom Kozma Péter 12 fő
Hajtás Pajtás Soltvadkert Taba Sándor 10 fő
Sárkányűzők Őrhalom Horváth Norbert 6 fő
Kicsi a Bors Onga Bukovenszky Imre 4 fő
Göcsej Zalaegerszeg Horváth Tibor 3 fő
Tappancs Brancs Szeged Miskolczi János 3 fő
Kerekes Banda Debrecen Kökényesi László 5 fő
Gördögök 3  Szolnok Oskó Imre 14 fő
Mötye Miskolc Tumik József 10 fő
Tandem Debrecen Hideg Mónika 2 fő
Páratlan Kerekek Szolnok Kissné Vezekényi Anett 5 fő
Médiakulacs Gárdony-Várpalota Szalay Dániel 5 fő
Bike Rider Hódmezővásárhely Seres Márta Dóra 2 fő
Pityu Papa Csapata Tiszaújváros Vincze István 12 fő
Patak Csapat Sárospatak Bodorovics Tamás 3 fő
Jándi Kalandorok Jánd Demjén Rékosi Attila 12 fő
ViharVadÁszok Nyíregyháza Bernáth Dávid 8 fő
Mormoták Sajóvámos Horváth Tamás 4 fő
Gemzsei Gladiátorok Gemzse Lévai Károly 12 fő
Wasserfuchs Eger Gál Zsófia 10 fő
Borbarátok Debrecen Ifj. Orosz István 4 fő
Csáprágók Nyíregyháza Nyéki Attila 5 fő
Testvérpár Miskolc-Oszlár Pisák József 4 fő
Fourcycle Püspökladány Kirzsa Fruzsina 4 fő
Tisz(t)a sor Dombrád Ágoston Etelka 3 fő
Kakukktojás Kecskemét Nagy Berta Violetta 5 fő
Rettenthetetlenek Szeged Paronai Tímea 5 fő
Miskolci Lányok Miskolc Skultéty Katalin 5 fő
Vidor és Botyi Budapest Kiss Erik Viktor 4 fő
Nem az én bringám Nyíregyháza Tordai Ilona 11 fő
Hannibál Debrecen Kerek Lajos Ferenc 2 fő
Bring Ászok Vásárosnamény Szabó Gyula 8 fő
Vasárosnamény Vasárosnamény Rákóczi Ferenc 1 fő
Bátonyterenye Bátonyterenye Kiss Brigitta 1 fő
Vidám Kerekesek Nyíregyháza Kabai Péter 11 fő
Sántha Tekergők Nyíregyháza Sántha Edit 1 fő
Srácok Nyíregyháza Iski Richárd 6 fő
Tavirózsák Egyek Farkasné Szabó Edit 6 fő
Zöld Kalandorok Egyek Novákné Töviskes Anna 7 fő
Zöld Küllő Bükkzsérc Lénártné Hock Melinda 2 fő
Biciklisták Tiszabecs Bornemissza András 4 fő
Zöldutasok Alsópetény Budai Krisztina 4 fő
Teleport Nyíregyháza Puskás Arianna 7 fő
RÁD GP Miskolc Gyárfás Ágnes 5 fő
Nagyrozvágy Nagyrozvágy Hogya Orsolya 9 fő
Tiszavirágok Tiszatarján-Tiszadorogma-Mezőcsát Molnár Andrea 8 fő
Basahalom Debrecen Nagy Attila 1 fő
Viribus Unitis Debrecen Bökönyszegi Zsanett 6 fő
Túlélők Tuzsér Újlaki Sándorné 15 fő
Csellengők Balsa Koselák Zoltán 5 fő
Mi is jövünk Nyíregyháza Ács Ildikó 2 fő
! Nyíregyháza Csordás János 2 fő
Hovatovább Debrecen Kovács Viktória 4 fő
Starterek Nyíregyháza-Miskolc Vismeg Péter 5 fő
Sördülők Nyíregyháza Révész Beáta 2 fő
Almádi Balatonalmádi Víghné Horváth Beáta 2 fő
Solo Hódmezővásárhely Vecsey Gyula 1 fő
Golop Golop Kiss Lajos 5 fő
Újfehértó Újfehértó Szabó József 1 fő
Mogyorós Tiszamogyorós Gáll Andrásné 5 fő
Kobrehel Család Szeged Kobrehel László 2 fő
Alubuc Nyíregyháza Rácz Géza 11 fő
Kuruczok Mezőladány Kurucz Zoltán 3 fő
Szatmárcseke Szatmárcseke Dr. Fekete Anna 1 fő
Breki Nyírpazony Bajkó László 1 fő